Archív článkov 2021

Morský vlk pečený v soľnej kruste

265 2 roky pred
Obľúbené
Pečenie rýb v slanej kruste je naozaj jednoduché a navyše to vyzerá veľkolepo! Náš morský vlk v slanej kruste z Big Green Egg bude skvelým darčekom na každom sviatočnom stole.

Vegetariánsky Wellington zo zelenej kapusty a lesných húb

272 2 roky pred
Obľúbené
Hľadáte vegetariánsku verziu slávneho hovädzieho receptu na Wellington? Pripravte pre seba a svojich „nemäsových” hostí Wellington s bielou kapustou a lesnými hubami a to všetko z Big Green Egg.

Hovädzia „flank-steak” roláda s pestom

262 2 roky pred
Obľúbené
Je aj Vaša Vianočná večera bez poriadnej mäsovej rolády neúplná? Potom si v Big Green Egg pripravte našu roládu z flank steaku plnenú pestom. Jednoduché a chutné!

Užitočné tipy a triky na prípravu čerstvej ryby

704 2 roky pred
Obľúbené
Ak si chcete na svojom vajíčku Big Green Egg pripraviť čerstvé ryby, poradíme vám, ako si zadovážiť rybu tej najvyššej kvality. Naučte sa filetovať ryby pomocou našich tipov a trikov.

Menu: Jarabica poľná v slanom ceste, guláš z diviaka a jablkovo-gaštanový koláč

388 2 roky pred
Obľúbené
Túto jeseň vám bude chutiť. Naše trojchodové menu s predkrmom z jarabice, sýtym diviačim gulášom a lahodným jablkovo-gaštanovým koláčom ako sladkou bodkou na záver. Rozpáľte drevné uhlie, začíname.

Pikantné krevety

225 2 roky pred
Obľúbené
Žiadna úspešná záhradná párty sa nezaobíde bez chutného občerstvenia. Na tú dnešnú vám opäť dobre poslúži zelené vajíčko a krevety s pečenými paradajkami.

Mini pizza s pestom, kozím syrom a pečenou paprikou

255 2 roky pred
Obľúbené
Hľadáte vhodné recepty na párty oslavu? Pripravte si tieto malé párty pizze zo zeleného vajíčka Big Green Egg. Ich príprava je rýchla a nenáročná a v pohode ich budete môcť jesť aj rukami.

Letný melónový sen so šumivým sektom

248 2 roky pred
Obľúbené
Vedeli ste, že pomocou grilu Big Green Egg si môžete pripraviť šumivý koktail z melónu? Je skutočne fantastický!

Bloody Mary s čerstvými ustricami

234 2 roky pred
Obľúbené
Chcete si pripraviť chutný koktail? Vajíčko Big Green Egg sa veľmi dobre hodí na údenie. Údené paradajky ako základ pre krvavú Bloody Mary bezpochybne uspokojí chuť každého koktailového fajnšmekra.

Madridský vývar „cocido madrileño”

210 2 roky pred
Obľúbené
Rozhodli ste sa pre prípravu trojchodového španielskeho pokrmu „cocido madrileño” vo svojom zelenom vajíčku? Radi vám ukážeme, ako tento madridský recept úspešne zvládnuť v Big Green Egg.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa