Jahňacina

Jahňacie kotlety s ratatouille a opečenými zemiakmi

319 1 mes. pred
Obľúbené
Mäso z jahniat pôsobí vďaka vitamínu B priaznivo na náš nervový systém a proti únave. V našom recepte na jahňacie mäso z Big Green Egg si kotlety najprv uvaríme vcelku a potom ich ešte krátko ogrilujeme. Táto...

Anglický pastiersky koláč- Shepherd´s Pie

311 1 rok pred
Obľúbené
Shepherd’s pie, cottage pie, alebo vo francúzskej verzii hachis Parmentier je pikantné jedlo z vareného mletého mäsa preplneného zemiakovou kašou a zapečené. Náš tradičný recept pozostáva z vrstvy mletého jahňacieho...

Grilované dvojité jahňacie kotlety s omáčkami ratatouille a chimichurri

407 1 rok pred
Obľúbené
Pripravte si recept na dvojité jahňacie kotlety z Big Green Egg a ľahko dosiahnite tie najlepšie chuťové výsledky. Mäso bude grilované k dokonalosti a bude mať lahodnú chuť - chuť „grilu".  

Jahňacie kotlety Deluxe s grilovanou zeleninou

248 2 roky pred
Obľúbené
Pečené jahňacie kotlety zo zeleného vajíčka Big Green Egg s grilovanou zeleninou, dnes budeme podávať ako elegantné jedlo z reštaurácie, navyše vábne servírované na Vašom tanieri.

Kompletné trojchodové Deluxe menu z Big Green Egg

262 2 roky pred
Obľúbené
Chcete uvariť fantastickú večeru a servírovať jedlo tak, ako sa to robí v luxusných reštauráciách? S Big Green Egg to zvládete aj doma. V postupe na trojchodové menu si všetko postupne vysvetlíme.

Jahňacie stehno na grile s restovanou zeleninkou

469 2 roky pred
Obľúbené
Jednoduchý recept na prípravu jahňacieho stehna s rozmarínom a tymiánom, určený na prípravu v zelenom vajíčku Big Green Egg.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa