Bravčové mäso

Recepty na bravčové mäso určené pre keramické grily Big Green Egg.

Pita chlieb s arabskou shawarmou

101 3 mes. pred
Obľúbené
Plánujete si vybehnúť von na döner kebab? Netrápte sa s hľadaním kvalitnej prevádzky! Odteraz si môžete grilovať lahodné mäso shawarma vo svojom Big Green Egg sami, a to vďaka nášmu lahodnému receptu.  

Údené bravčové rebierka so sladkými zemiakmi a šalátom zo zelenej kapusty

304 1 rok pred
Obľúbené
Bravčové rebrá sú veľkolepým kusom mäsa, ktorý sa skutočne ľahko pripravuje. Pozvite svojich hostí a určite stavte na údené rebrá, ktoré budú chutiť úžasne. Jedlá z Big Green Egg sú jedinečné!

Hamburgery plnené mangom

262 1 rok pred
Obľúbené
Ak hľadáte originálny recept na prípravu hamburgera, gratulujeme - práve ste ho našli. Mangová plnka mu dodá obzvlášť prekvapivú a netradičnú chuť.

Hovädzí bôčik

160 1 rok pred
Obľúbené
Naša dnešná ponuka je americká klasika, ktorá vďaka súťažiam v grilovaní získala popularitu aj v Európe. Príprava hovädzieho bôčika nevyžaduje veľa práce, chce to však trpezlivosť. Výsledok je skvelý!

Koreniaca zmes na bravčové mäso

158 1 rok pred
Obľúbené
Chystáte sa v Big Green Egg pripraviť bravčové mäso a hľadáte vhodnú koreniacu zmes ochutenie rebierok či trhaného bravčového mäsa? Použitím tejto domácej zmesi dodáte jedlu ešte väčšiu chuť!

Hovädzia „flank-steak” roláda s pestom

161 1 rok pred
Obľúbené
Je aj Vaša Vianočná večera bez poriadnej mäsovej rolády neúplná? Potom si v Big Green Egg pripravte našu roládu z flank steaku plnenú pestom. Jednoduché a chutné!

Steak „Tournedos” z panenky so slaninkou a bylinkami

196 1 rok pred
Obľúbené
Na prípravu panenky v Big Green Egg, môžete zvoliť spôsob prípravy mäsa vcelku, alebo môžete zo sviečkovice vyrezať len jej strednú časť zvanú „chateaubriand” a použiť ju na prípravu steaku tournedos.

Pita chlieb s bravčovými rebierkami „Iberico”

135 1 rok pred
Obľúbené
Ako často vo svojom zelenom vajíčku pripravujete pečené či grilované rebierka? V našom recepte sú rebierka Iberico bez kostí a sú jednoducho pripravované vo vajíčku Big Green Egg.

Hovädzí steak „Bavette” grilovaný vcelku v Big Green Egg

358 1 rok pred
Obľúbené
Už ste vo svojom Big Green Egg niekedy grilovali bavette vcelku? Tento kus slabiny, známy aj ako flank steak, je na prípravu veľmi jednoduchý. Minimálne úsilie - s maximálnym výsledkom, to je bavette.

Grilované bravčové rebierka s medovou marinádou

273 2 roky pred
Obľúbené
Na prípravu grilovaných rebierok budete potrebovať mäso, lahodne medovú marinádu a zelené vajíčko Big Green Egg. Zapáľte drevné uhlie, začíname!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa