Bravčové mäso

Recepty na bravčové mäso určené pre keramické grily Big Green Egg.

Pulled Pork / trhané bravčové trhané mäso so šalátom coleslaw.

131 2 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte skvelý recept na tradičné pulled pork alias trhané bravčové mäso? Recept na prípravu pri nízkej teplote spôsobom „low and slow”, kedy zapálite v kamado drevné uhlie a večer si vychutnáte lahodné bravčové mäso...

Bravčové rebierka s Coca-Colou

118 2 mes. pred
Obľúbené
Bravčové rebierka s Coca-Colou z Big Green Egg? Počas prípravy rebierok v zelenom vajíčku pridáme aj kvapku coly, čím budú rebierka skutočne jemné. Vyskúšajte náš recept na bravčové  rebrá s coca colou a zamilujete si...

Bravčové rebrá Spare rib pripravené metódou 3-2-1

337 4 mes. pred
Obľúbené
Metóda 3-2-1 na prípravu rebierok v Big Green Egg je veľmi obľúbená. Spočíva v údení, príprave a dochutení rebierok na rošte v zelenom vajíčku, a to v pomere 3-2-1 hodín. Výsledok bude plný očakávanej chuti a arómy.

Vianočná bravčová roláda v novom prevedení

329 6 mes. pred
Obľúbené
Viete, že bravčová roláda v novom prevedení je zo zeleného vajíčka Big Green Egg s lahodnou plnkou z čerstvého špenátu a byliniek, budúcim skvostom tohoročného vianočného stola? Presvedčte sa!

Pita chlieb s arabskou shawarmou

242 11 mes. pred
Obľúbené
Plánujete si vybehnúť von na döner kebab? Netrápte sa s hľadaním kvalitnej prevádzky! Odteraz si môžete grilovať lahodné mäso shawarma vo svojom Big Green Egg sami, a to vďaka nášmu lahodnému receptu.  

Údené bravčové rebierka so sladkými zemiakmi a šalátom zo zelenej kapusty

470 2 roky pred
Obľúbené
Bravčové rebrá sú veľkolepým kusom mäsa, ktorý sa skutočne ľahko pripravuje. Pozvite svojich hostí a určite stavte na údené rebrá, ktoré budú chutiť úžasne. Jedlá z Big Green Egg sú jedinečné!

Hamburgery plnené mangom

394 2 roky pred
Obľúbené
Ak hľadáte originálny recept na prípravu hamburgera, gratulujeme - práve ste ho našli. Mangová plnka mu dodá obzvlášť prekvapivú a netradičnú chuť.

Hovädzí bôčik

311 2 roky pred
Obľúbené
Naša dnešná ponuka je americká klasika, ktorá vďaka súťažiam v grilovaní získala popularitu aj v Európe. Príprava hovädzieho bôčika nevyžaduje veľa práce, chce to však trpezlivosť. Výsledok je skvelý!

Koreniaca zmes na bravčové mäso

320 2 roky pred
Obľúbené
Chystáte sa v Big Green Egg pripraviť bravčové mäso a hľadáte vhodnú koreniacu zmes ochutenie rebierok či trhaného bravčového mäsa? Použitím tejto domácej zmesi dodáte jedlu ešte väčšiu chuť!

Hovädzia „flank-steak” roláda s pestom

276 2 roky pred
Obľúbené
Je aj Vaša Vianočná večera bez poriadnej mäsovej rolády neúplná? Potom si v Big Green Egg pripravte našu roládu z flank steaku plnenú pestom. Jednoduché a chutné!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa