Bravčové mäso

Recepty na bravčové mäso určené pre keramické grily Big Green Egg.

Údené bravčové rebierka so sladkými zemiakmi a šalátom zo zelenej kapusty

195 10 mes. pred
Obľúbené
Bravčové rebrá sú veľkolepým kusom mäsa, ktorý sa skutočne ľahko pripravuje. Pozvite svojich hostí a určite stavte na údené rebrá, ktoré budú chutiť úžasne. Jedlá z Big Green Egg sú jedinečné!

Hamburgery plnené mangom

161 11 mes. pred
Obľúbené
Ak hľadáte originálny recept na prípravu hamburgera, gratulujeme - práve ste ho našli. Mangová plnka mu dodá obzvlášť prekvapivú a netradičnú chuť.

Hovädzí bôčik

77 1 rok pred
Obľúbené
Naša dnešná ponuka je americká klasika, ktorá vďaka súťažiam v grilovaní získala popularitu aj v Európe. Príprava hovädzieho bôčika nevyžaduje veľa práce, chce to však trpezlivosť. Výsledok je skvelý!

Koreniaca zmes na bravčové mäso

83 1 rok pred
Obľúbené
Chystáte sa v Big Green Egg pripraviť bravčové mäso a hľadáte vhodnú koreniacu zmes ochutenie rebierok či trhaného bravčového mäsa? Použitím tejto domácej zmesi dodáte jedlu ešte väčšiu chuť!

Hovädzia „flank-steak” roláda s pestom

89 1 rok pred
Obľúbené
Je aj Vaša Vianočná večera bez poriadnej mäsovej rolády neúplná? Potom si v Big Green Egg pripravte našu roládu z flank steaku plnenú pestom. Jednoduché a chutné!

Steak „Tournedos” z panenky so slaninkou a bylinkami

85 1 rok pred
Obľúbené
Na prípravu panenky v Big Green Egg, môžete zvoliť spôsob prípravy mäsa vcelku, alebo môžete zo sviečkovice vyrezať len jej strednú časť zvanú „chateaubriand” a použiť ju na prípravu steaku tournedos.

Pita chlieb s bravčovými rebierkami „Iberico”

51 1 rok pred
Obľúbené
Ako často vo svojom zelenom vajíčku pripravujete pečené či grilované rebierka? V našom recepte sú rebierka Iberico bez kostí a sú jednoducho pripravované vo vajíčku Big Green Egg.

Hovädzí steak „Bavette” grilovaný vcelku v Big Green Egg

130 1 rok pred
Obľúbené
Už ste vo svojom Big Green Egg niekedy grilovali bavette vcelku? Tento kus slabiny, známy aj ako flank steak, je na prípravu veľmi jednoduchý. Minimálne úsilie - s maximálnym výsledkom, to je bavette.

Grilované bravčové rebierka s medovou marinádou

134 1 rok pred
Obľúbené
Na prípravu grilovaných rebierok budete potrebovať mäso, lahodne medovú marinádu a zelené vajíčko Big Green Egg. Zapáľte drevné uhlie, začíname!

Grilovaný indiánsky tomahawk z bravčového mäsa so zeleninou

229 1 rok pred
Obľúbené
Chcete si v Big Green Egg pripraviť skvelé jedlo? Potom sa rozhodnite pre bravčový steak tomahawk, podávaný s grilovanou zeleninou. Tak? Kedy túto vojenskú sekeru zaradíte do jedálnička?

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa