LOW and SLOW / dlhá príprava pri nízkej teplote

Ak by ste chceli vyskúšať “low & slow”, čiže pomalé a nízko teplotné varenie, tak potom Vám na jedno nasypanie drevného uhlia môže vydržať až 20 hodín! Keď skončíte varenie, stačí uzavrieť spodný prívod vzduchu a vrchný regulačný liatinový vrchnák nahradiť keramickým, čo zabezpečí vyhasnutie drevného uhlia, ktoré následne po vychladnutí prehrabte náradím na vyberanie popola. Toto drevné uhlie zbavené bielych popolových častí ostane pre budúce použitie.

Pulled Pork / trhané bravčové trhané mäso so šalátom coleslaw.

29 1 týždeň pred
Obľúbené
Hľadáte skvelý recept na tradičné pulled pork alias trhané bravčové mäso? Recept na prípravu pri nízkej teplote spôsobom „low and slow”, kedy zapálite v kamado drevné uhlie a večer si vychutnáte lahodné bravčové mäso...

Bravčové rebrá Spare rib pripravené metódou 3-2-1

301 2 mes. pred
Obľúbené
Metóda 3-2-1 na prípravu rebierok v Big Green Egg je veľmi obľúbená. Spočíva v údení, príprave a dochutení rebierok na rošte v zelenom vajíčku, a to v pomere 3-2-1 hodín. Výsledok bude plný očakávanej chuti a arómy.

Hovädzí budzogáň

224 7 mes. pred
Obľúbené
Aj vy radi pripravujete v zelenom vajíčku pekné, veľké kusy mäsa, potom je tento „budzogáň” alias kus hovädzieho mäsa na kosti receptom, ktorý budete chcieť vyskúšať. Musíte však byť trpezliví. Chvíľu to potrvá.

Delikátna chuť pomalého varenia

479 1 rok pred
Obľúbené
Pomalé varenie je jednoducho „in”! A to je správne, pretože veľké kusy mäsa, ktoré sa pomaly varia v zelenom vajíčku Big Green Egg sú neskutočne chutné a šťavnaté. Môže to znieť síce trochu komplikovane, no nič nemôže...

Pomaly pečený bravčový bôčik

874 2 roky pred
Obľúbené
Ak ste pomaly pečené mäsko z bôčika už niekedy ochutnali viete, že je to pravý gurmánsky evergreen. Jednoducho poctivý recept, ktorý patrí ku klasikám varenia v Big Green Egg.

Benedikt sendvič s teľacím pastrami

328 2 roky pred
Obľúbené
Aj vy ste zbláznený do pastrami a zároveň milujete vajcia Benedikt? Dnes tieto dve klasiky spojíme do jedného skvelého a chutného receptu pre Big Green Egg.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa