Zaujímavosti

Vianoce sú nepochybne aj o zdieľaní chutného jedla

3 1 týždeň pred
Obľúbené
Náš dnešný tip: luxusné vianočné menu. Yorkshirsky vianočný koláč s brusnicovým kompótom, závin z homára s omáčkou antiboise a na záver hermelínové "fondue". Všetko skvelé k príprave v zelenom vajíčku Big Green Egg....

Big Green Egg vonkajšia kuchyňa roka 2022 – rozhovor s víťazmi

830 4 týždne pred
Obľúbené
Máme za sebou prvý ročník súťaže Big Green Egg vonkajšia kuchyňa roka a z víťazstva sa teší mladá rodinka z malej dediny neďaleko Liptovského Mikuláša. Využili sme možnosť bližšie spoznať nielen víťaznú kuchyňu ale aj...

Delikátna chuť pomalého varenia

21 1 mes. pred
Obľúbené
Pomalé varenie je jednoducho „in”! A to je správne, pretože veľké kusy mäsa, ktoré sa pomaly varia v zelenom vajíčku Big Green Egg sú neskutočne chutné a šťavnaté. Môže to znieť síce trochu komplikovane, no nič nemôže...

Prečo by mohlo byť Big Green Egg vo verzii MiniMax ideálne pre vás?

82 3 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte vajíčko na malú grilovačku? Verzia vajíčka MiniMax ponúka všetku všestrannosť a kvalitu, ktorú potrebujete, v malom komplexnom prevedení. Prečítajte si všetko o výhodách malého vajíčka Big Green Egg.  

Chuť Japonska

50 3 mes. pred
Obľúbené
Chceli by ste objaviť hlavné koreniny a prísady Japonska? Šéfkuchár Kuniyoshi Ohtawara vysvetľuje tie najdôležitejšie z nich a popisuje ich spôsob používania v jedlách Big Green Egg. Poďte s nami na cestu za poznaním...

Tipy na správne solenie

85 6 mes. pred
Obľúbené
Potrebovali by ste vami pripravované mäso, ryby či hydinu dochutiť soľou ešte predtým, ako ich pripravíte vo svojom zelenom vajíčku Big Green Egg? Prečítajte si, ako sa to robí!  

Tipy a triky, ako sa stať ešte lepším „domácim šéfkuchárom” Big Green Egg!

118 6 mes. pred
Obľúbené
Chcete variť ako skutočný šéfkuchár? Potom si prečítajte naše ponúkané šikovné tipy a triky od šéfkuchára, určené domácim kuchárom Big Green Egg. Zdokonaľte svoje kuchárske zručnosti a to okamžite!

Pečenie chleba v zelenom vajíčku s tipmi od majstra pekára Hilja Hillebranda

43 9 mes. pred
Obľúbené
Zvyknete si v Big Green Egg piecť vlastný domáci chlieb? V našom blogu si môžete prečítať všetky tipy a triky, ktoré dokazujú, prečo je práve zelené vajíčko dokonalou rúrou na pečenie chleba.

Ako na výrobu svojej vlastnej koreniacej zmesi?

46 9 mes. pred
Obľúbené
Domáce koreniace zmesi na prípravu kuracieho, hovädzieho alebo bravčového mäsa v Big Green Egg. Dnešný blog vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť o výrobe vlastných zmesí. Tak si to poďme okoreniť!

Užitočné tipy a triky na prípravu čerstvej ryby

88 1 rok pred
Obľúbené
Ak si chcete na svojom vajíčku Big Green Egg pripraviť čerstvé ryby, poradíme vám, ako si zadovážiť rybu tej najvyššej kvality. Naučte sa filetovať ryby pomocou našich tipov a trikov.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa