Novinky

Big Green Egg vo vašom meste - Košice

64 1 týždeň pred
Obľúbené
Poznáte predajcu Big Green Egg vo vašom meste? Jedným z našich cieľov je neustále rozširovať a skvalitňovať predajnú sieť Big Green Egg v rámci Slovenska. 

Údené hrebenatky alias mušle sv. Jakuba s mozzarellou a pečenými paprikami

69 3 týždne pred
Obľúbené
Jednoduchý, rýchly a chutný recept na hrebenatky – mušle Sv. Jakuba, ktoré patria k najlahodnejším druhom plodov mora.  Údené v Big Green Egg s mozzarellou a pečenou paprikou chutia labužnícky!

Sójová salsa s jarnou šalotkou

53 3 týždne pred
Obľúbené
Chcete si vo svojom Big Green Egg pripraviť omáčku k mäsu či rybe? Základom lahodnej sójovej salsy je restovaná  šalotka, ktorú si pripravíme v Big Green Egg. Vďaka tejto príprave bude salsa skutočne chutiť! 

Zmrzlinová omeleta Eskimo

54 3 týždne pred
Obľúbené
Prekvapte svojho milovaného človeka na deň sv. Valentína dokonalým dezertom lásky: sladkou sibírskou omeletou Eskimo z Big Green Egg.

Ako na údržbu Big Green Egg

72 1 mes. pred
Obľúbené
Povedzme si rovno, nie je to žiadna veľká veda. Čím lepšie sa o svoje vajíčko Big Green Egg staráte, tým dlhšie vydrží v dobrom stave. Lenže, ako na to? Peter Bootsma, expert na Big Green Egg od A po Z, nám krok za...

Tipy a triky na prípravu vegetariánskych jedál

149 2 mes. pred
Obľúbené
Pripraviť chutné bezmäsité jedlo je oveľa jednoduchšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Bezmäsité jedlá sú vždy príjemným osviežením stolovania a v skutočnosti existuje množstvo jednoduchých trikov, vďaka ktorým...

Zeleninové kari s plnenou paprikou

94 2 mes. pred
Obľúbené
Karí alebo kari je zmes viacerých druhov ostrého korenia najmä indického pôvodu používaná na prípravu pokrmov. Vegetariánske kari je samozrejme najlepšie pripravené v Big Green Egg, pretože príprava vo vajíčku dodá...

Yorkshirsky mäsový vianočný koláč s brusnicovým kompótom

124 3 mes. pred
Obľúbené
Chcete počas sviatkov v  Big Green Egg vyčarovať pravú anglickú vianočnú klasiku? Ak áno, pripravte si náš lahodný yorkshirsky vianočný koláč.   

Hermelínové "fondue"

111 3 mes. pred
Obľúbené
Dnes si pripravíme vianočný hermelín na spôsob fondue, ktorý je na sviatočnú prípravu v Big Green Egg nenáročný na čas a chuťovo skutočne delikátny.  Pre extra chuť doporučujeme grilovať aj extra zeleninu navyše.  

Závin z homára s omáčkou antiboise

101 3 mes. pred
Obľúbené
Existuje veľa receptov, ako pripraviť homára a zároveň aj rovnako veľa spôsobov, ako ho jesť. Ak si na vianočnú večeru naservírujete homára podľa nášho receptu na spôsob závinu s omáčkou antibois, určite sa vám s Big...

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa