Prečo by mohlo byť Big Green Egg vo verzii MiniMax ideálne pre vás?

Autor1 rok pred 578
Obľúbené0

Kompaktné kamado s maximálnym výkonom

 

Celá rodina našich keramických grilov Big Green Egg je veľmi populárna, predovšetkým pokiaľ ide o varenie v exteriéri. V prípade, že túžite po malom a kompaktnom kamado z ponuky Big Green Egg,  je v našej ponuke aj verzia MiniMax, ktoré ponúka vzhľadom k svojmu potenciálu varenia skutočne maximálny výkon. MiniMax sa zaručene udomácni vo vašej záhrade, no zároveň je ideálnym grilom na  balkón v bytovom dome alebo strešnej terase. MiniMax využijete aj cez víkend, ak sa radi túlate prírodou a máte v pláne svoje potulky oživiť chutným čerstvým jedlom. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť naznačujú, že MiniMax je vždy pripravený, kdekoľvek a kedykoľvek. S verziou MiniMax budete mať na dosah ruky najlepší kamado gril pre dobre strávený večer s priateľmi či rodinou.

 

Technické údaje MiniMax:

Priemer roštu: Ø 33 cm

Plocha na varenie: 855 cm²

Hmotnosť: 35 kg

Výška: 50 cm
Všetko o výhodách verzie MiniMax

 

Ako prvou výhodou začnime tým, čo robí verziu vajíčka MiniMax „vo veľkej zelenej rodine” tak jedinečnou. Toto malé vajíčko ponúka to najlepšie z oboch benefitov vajíčok: jednak má malé, zvládnuteľné rozmery, no zároveň sa môže pochváliť oveľa väčšou varnou plochou, než má naše ďalšie malé vajíčko Big Green Egg vo verzii Small. Jeho varná plocha umožňuje varenie pre skupiny štyroch až šiestich ľudí. MiniMax môžete položiť na stôl počas párty alebo ho naopak vziať so sebou do lesa či záhrady k priateľom. S hmotnosťou 35 kilogramov ho môžu bez námahy prenášať dvaja ľudia a to pomocou špeciálneho nosiča, ktorý je súčasťou balenia verzie MiniMax.

 

Aj ďalšie výhody kamado MiniMax vás zaručene prekvapia! V prípade, že vlastníte len malú predzáhradku alebo dokonca nemáte žiadnu, môžete MiniMax umiestniť na balkóne. Veď prečo si v bytovom dome nespestriť  jedálniček aj počas dlhých horúcich letných večerov lahodným flammkuchen podávaným s horúcim a prskajúcim údeným lososom? Ak ste naopak hrdým majiteľom priestrannej vonkajšej kuchyne a hľadáte niečo, čím by ste ju doplnili, MiniMax sa stane vašim obľúbeným modelom, prípadne táto „cestovná” verzia  rozšíri vašu existujúcu rodinu vajíčok Big Green Egg. Vo svojom prenosnom hniezde bude MiniMax vždy stáť v správnej výške, napríklad hneď  vedľa vášho BIG GREEN EGG LARGE alebo bude dotvárať jednu líniu s vašim modulárnym priestorom, takže si budete môcť ďalšie extra jedlá pripraviť súbežne.Kompletné MiniMax vďaka rozsiahlej ponuke príslušenstva

 

Big Green Egg MiniMax je keramický gril na drevné uhlie. Tento základný popis však nevystihuje  piedestál, ktorý si toto vajíčko zaslúži. Ide o ideálne zariadenie na varenie v exteriéri, ktoré ponúka nekonečné možnosti prípravy jedál: grilovanie, údenie, pomalé varenie, pečenie či dusenie, pričom sme vymenovali len niektoré zo základných. Pizza párty v parku? Dokonalý steak na vašom balkóne alebo dokonalý guláš na zahriatie priateľov počas chladnejších večerov? Prečo nie?  Prečítajte si všetko o možnostiach a príslušenstve Big Green Egg v katalógu produktov a objavte jeho všestrannosť.

 

 

Prenosný nosič a podstavec 

 

MiniMax váži oveľa menej ako väčšie modely Big Green Egg a štandardne sa dodáva s praktickým nosičom: t.j. malým stojanom s rukoväťami. V robustnom nosiči si svoj model ľahko a bezpečne vezmete kamkoľvek so sebou. Kamkoľvek sa s ním neskôr vyberiete, môžete si pribaliť aj praktický podstavec, ktorý nájdete v našej ponuke príslušenstva. Či už idete stanovať alebo idete do prírody, nie je dôvod, aby ste to neurobili štýlovo. Vezmite si MiniMax vbezpečne v nosiči so sebou spolu s prenosným podstavcom. Jednoducho ho rozložte a vaše multifunkčné vonkajšie zariadenie na prípravu pokrmov bude stáť v pohodlnej pracovnej výške (podstavec má 60 cm). Dovarili ste a zelené vajíčko už nepotrebujete? Tak ho jednoducho zložte alebo sa s ním vydajte sa na ďalšiu cestu.
Poličky z akáciového dreva

 

Luxusná vonkajšia kuchyňa s ostrovčekom na varenie, to je snom každého skutočného kuchára. Ak vám však chýba dostatočný priestor alebo chcete rozšíriť svoj pracovný priestor o praktický povrch, poličky Eggmates môžu byť pre vás to pravé orechové. Sú to malé pracovné dosky vyrobené z udržateľne vyťaženého agátového  dreva, ktoré možno pripevniť k vášmu zelenému vajíčku Big Green Egg. Agát je tvrdé drevo s nápadným vzorom, ktoré sa často používa na elegantný nábytok. Praktické sklopné bočné stolíky sú ideálnym miestom na umiestnenie rôznych kuchynských surovín či zavesenie nástrojov a príslušenstva, ako sú napríklad utierky alebo kliešte. A navyše, vyzerajú skutočne elegantne!Ochranný kryt 

 

Ako iste viete, Big Green Egg je gril na celý život. Pri správnej údržbe bude neoddeliteľnou súčasťou vami tvorených kulinárskych spomienok po celé generácie. Krytna zelené vajíčka preto neodmysliteľne chráni vaše Big Green Egg pred všetkými poveternostnými vplyvmi. Krupobitie či neznesiteľné horúčavy? Tento kvalitný, odvetrávaný ochranný plášť odolá skutočne každému počasiu. Stojí váš MiniMax v podstavci alebo ho máte umiestnené v kombinácii s prenosným hniezdom? Kryt máme k dispozícii pre obe tieto možnosti.Najvyššia kvalita za výhodnú cenu

 

Hľadáte kamado za nízku cenu, ktoré dlhodobo ponúka tú najvyššiu kvalitu? Potom je zelené vajíčko Big Green Egg vo verzii MiniMax skutočne ideálnou voľbou. Umožňuje vychutnať si všetky výhody menšieho vajíčka za nízku cenu, bez kompromisov v oblasti neprekonatelnej chuti jedál, ktoré pripravujete. MiniMax je skvelou alternatívou k väčším modelom Big Green Egg a to pri nižšom rozpočte. MiniMax ponúka všetky funkcie nevyhnutné skvelého grilu: kvalitnú keramiku z Ameriky, perfektnú cirkuláciu vzduchu a reguláciu teploty či celkovú odolnosť. A to všetko je to, čo robí Big Green Egg takým jedinečným, nevynímajúc jeho ikonický vzhľad!

Prečítajte si o tom.

Kúpa Big Green Egg MiniMax

 

Veríme, že už čoskoro si budete môcť vychutnať kulinárske vzrušenie a výnimočné chute z varenia v kamado -  svojom novom vajíčku Big Green Egg. Ak sa pýtate, na čo všetko by ste si  mali  dať pozor pred jeho kúpou pri kúpe, odporúčame vám navštíviť oficiálneho predajcu Big Green Egg vo vašom okolí. Oficiálny predajca vás zoznámi s vajíčkom v jeho reálnej i budúcej podobe dostatočne ešte predtým, ako sa vajíčko ocitne pred vašimi dverami. Poskytne vám tiež príležitosť položiť akékoľvek otázky, s cieľom byť plne pripravený a pomôže vám postupne obsiahnuť všetko, čo sa s kúpou Big Green Egg spája.

Používate svoje Big Green Egg a chcete sa uistiť o jeho bezchybnom stave? V prípade potreby vám prídeme vaše vajíčko vyčistiť.
Na vaše Big Green Egg sa vzťahuje doživotná záruka v prípade, že ste jeho  prvým vlastníkom a svoje nové zelené vajíčko si zaregistrujete. Túto formu záruky je dôležité mať na pamäti, ak uvažujete o kúpe Big Green Egg z druhej ruky alebo chcete „adoptovať” vajíčko od jeho predchádzajúceho majiteľa. Pri kúpe ktoréhokoľvek modelu  je dobré sa pred kúpou o všetkých podmienkach dobre informovať a vždy si pozorne prečítať servisné a záručné podmienky - a to v ich plnom znení.

V prípade, že pred kúpou potrebujete ďalšie uistenie či predvedenie toho ktorého modelu v reálnych podmienkach, či v prípade, že si len chcete rozšíriť svoje kulinárske zručnosti, potom rozhodne využite workshopy Big Green Egg! Počas workshopu vás vyškolený inštruktor a profesionálny šéfkuchár Big Green Egg radi zoznámia so všetkými možnosťami a základnými zručnosťami Big Green Egg.
Je čas začať…

 

Vedeli ste, že vďaka kompaktným rozmerom sa práve Big Green Egg vo verzii MiniMax čoraz častejšie dostáva do kuchýň našich reštaurácií? Keramické kamado je totiž ideálne na prípravu nielen tých najchutnejších, ale aj tých najrozmanitejších jedál z celého sveta. Ak by ste chceli aj vy nabrať viac či menej  inšpirácie, ponúkame vám receptárskvelých jedál, ktoré sú ideálne na prípravu práve v Big Green Egg MiniMax
Podobné produkty
Podobné články
Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa