×

Prenosný podstavec MX

Prenosný podstavec, stojan pre MINIMAX. Vezmite si MiniMax so sebou spolu s prenosným podstavcom. Jednoducho ho rozložte a vaše multifunkčné vonkajšie zariadenie na prípravu pokrmov bude stáť v pohodlnej pracovnej výške (podstavec má 60 cm!) Kód: 120649

Čítajte viacZobraziť menej
225,60 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
120649
Obľúbené1
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Či už idete stanovať, alebo do parku, alebo na plážový večierok, nie je dôvod, aby ste to neurobili štýlovo. Vezmite si MiniMax so sebou spolu s prenosným podstavcom. Jednoducho ho rozložte a vaše multifunkčné vonkajšie zariadenie na prípravu pokrmov bude stáť v pohodlnej pracovnej výške (podstavec má 60 cm!). Dovarili ste a EGG už nepotrebujete? Tak ho jednoducho zložte a hotovo!

Zdvihnite MiniMax EGG do pohodlnej pracovnej výšky vďaka prenosnému podstavcu, kdekoľvek idete. Prenosný podstavec je vyrobený z odolnej práškovanej ocele. Pripojte MiniMax pomocou rýchloupínacích svoriek, pretože vám to umožní otvoriť kopulu EGG bez rizika prevrhnutia. Ak zložíte prenosný podstavec späť, získate kompaktný balík, ktorý sa ľahko prepravuje. Hej, počkajte ma!

Portable Nest MiniMax
Portable Nest MiniMax
Portable Nest MiniMax
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
120649

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
MINIMAX
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa