×

Ergonomický set nožov

Ergonomický set kuchárskeho a kuchynského noža z nehrdzavejúcej ocele. Kuchársky nôž s 20 cm čepeľou je vhodný na hrubšie krájanie a kuchynský nožík s 9 cm čepeľou na jemnejšie krájanie. Nádherné matné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú vysoký obsah uhlíka, preto sa dajú veľmi jednoducho precízne naostriť. Rúčka je navrhnutá ergonomicky, aby pohodlne sadla do ruky a zabezpečila kontrolu nad nožom.

Čítajte viacZobraziť menej
108,00 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
117687
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Každý kuchár a kulinársky nadšenec potrebuje dobre naostrené nože a toto je vynikajúca základná súprava. Kuchársky nôž s 20 cm čepeľou je vhodný na hrubšie krájanie a kuchynský nožík s 9 cm čepeľou na jemnejšie krájanie. Nádherné matné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú vysoký obsah uhlíka, preto sa dajú veľmi jednoducho precízne naostriť. Rúčka je navrhnutá ergonomicky, aby pohodlne sadla do ruky a zabezpečila kontrolu nad nožom.

Na brunoise, julienne alebo jardinière. Ako by ste chceli nakrájať mrkvu? So súpravou nožov Big Green Egg máte všetky postupy krájania v malíčku. A keďže nože krájajú na oboch stranách, dostanete ku každej súprave 2 ochranné puzdra, aby ste mohli ochrániť nože aj seba.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
117687
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa