Ergonomický set kuchárskeho a kuchynského noža z nehrdzavejúcej ocele Big Green Egg.
  • Ergonomický set kuchárskeho a kuchynského noža z nehrdzavejúcej ocele Big Green Egg.
  • Ergonomický set kuchárskeho a kuchynského noža z nehrdzavejúcej ocele. Big Green Egg.

Ergonomický set nožov

105,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Ergonomický set kuchárskeho a kuchynského noža z nehrdzavejúcej ocele. Kuchársky nôž s 20 cm čepeľou je vhodný na hrubšie krájanie a kuchynský nožík s 9 cm čepeľou na jemnejšie krájanie. Nádherné matné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú vysoký obsah uhlíka, preto sa dajú veľmi jednoducho precízne naostriť. Rúčka je navrhnutá ergonomicky, aby pohodlne sadla do ruky a zabezpečila kontrolu nad nožom.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Každý kuchár a kulinársky nadšenec potrebuje dobre naostrené nože a toto je vynikajúca základná súprava. Kuchársky nôž s 20 cm čepeľou je vhodný na hrubšie krájanie a kuchynský nožík s 9 cm čepeľou na jemnejšie krájanie. Nádherné matné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú vysoký obsah uhlíka, preto sa dajú veľmi jednoducho precízne naostriť. Rúčka je navrhnutá ergonomicky, aby pohodlne sadla do ruky a zabezpečila kontrolu nad nožom.

Na brunoise, julienne alebo jardinière. Ako by ste chceli nakrájať mrkvu? So súpravou nožov Big Green Egg máte všetky postupy krájania v malíčku. A keďže nože krájajú na oboch stranách, dostanete ku každej súprave 2 ochranné puzdra, aby ste mohli ochrániť nože aj seba.

117687
3 ks.

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".