Náhradné tesnenie pre L, XL a 2XL

54,60 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Náhradné tesnenie s obsahom keramického vlákna odolá vysokým teplotám a je vhodné pre EGG veľkosti L, XL a 2XL (pre 2XL je nutné použiť 2x balenie).

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Keramická základňa a kopula Big Green Egg sú štandardne dodávané s filcovým tesnením, aby chránili keramiku a zároveň bránili prenikaniu falošného vzduchu do „vajíčka“. Toto tesnenie zabezpečuje dokonalé regulovanie vzduchu vo vnútri „vajíčka“. V závislosti od používania je potrebné z času na čas tesnenie vymeniť. Tesnenie obsahuje keramické vlákna, takže je odolné aj vysokým teplotám a samolepiacu pásku, čo umožňuje jeho jednoduchú výmenu. Filcové tesnenie je dostupné vo všetkých veľkostiach pre každý model. Pre 2XLarge model sú potrebné 2 sady RGKA. 

Ak však filc vykazuje známky opotrebovania môžete ho ľahko vymeniť. Rolka filcu je samolepiaca a prilepovanie ide vlastne po dôkladnom očistení podkladu samo a veľmi jednoducho. Po výmene je potrebné nechať filc dôkladne priľnúť po dobu 24 hodín pred prvým použitím. Počas prvého varenia udržiavajte teplotu pod 250 °C.

113726
10 ks.

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
LARGE
Veľkosť modelu
2XLARGE
Veľkosť modelu
XLARGE

Špecifické referencie

Prevziať

Katalóg 2018/2019

Katalóg 2018/2019

Prevziať (4.99M)

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".