Náhradný filc pre MN, MX, S, M

47,10 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo
You will get 1,18 € in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account. Shopping cart minimum amount of 200,00 € is required
Zavrieť

Náhradný filc s obsahom keramického vlákna odolá vysokým teplotám a je vhodné pre Big Green Egg MN, MX, S a M.

  • Platba kartou a na dobierku Platba kartou a na dobierku
  • Doručenie tovaru do 48 hodín Doručenie tovaru do 48 hodín
  • 14-dňová lehota na vrátenie tovaru 14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Keramická základňa a kopula Big Green Egg sú štandardne dodávané s filcovým tesnením, aby chránili keramiku a zároveň bránili prenikaniu falošného vzduchu do „vajíčka“. Toto tesnenie zabezpečuje dokonalé regulovanie vzduchu vo vnútri „vajíčka“. V závislosti od používania je potrebné z času na čas tesnenie vymeniť. Tesnenie obsahuje keramické vlákna, takže je odolné aj vysokým teplotám a samolepiacu pásku, čo umožňuje jeho jednoduchú výmenu. Filcové tesnenie je dostupné vo všetkých veľkostiach pre každý model. Pre 2XLarge model sú potrebné 2 sady RGKA. 

Ak však filc vykazuje známky opotrebovania môžete ho ľahko vymeniť. Rolka filcu je samolepiaca a prilepovanie ide vlastne po dôkladnom očistení podkladu samo a veľmi jednoducho. Po výmene je potrebné nechať filc dôkladne priľnúť po dobu 24 hodín pred prvým použitím. Počas prvého varenia udržiavajte teplotu pod 250 °C.

113733

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
SMALL
Veľkosť modelu
MINIMAX
Veľkosť modelu
MEDIUM
Veľkosť modelu
MINI

Špecifické referencie

Vlastná záložka

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".