×

Zapalovač elektrický Looft Lighter I

Looft Lighter I je je praktický elektrický zapaľovač, s ktorého pomocou v priebehu 60 sekúnd zapálite drevné uhlie alebo brikety z drevného uhlia v akomkoľvek grile a môžete začať s grilovaním obľúbených pokrmov alebo na rýchle zapaľovanie dreva, triesok, ekobrikiet, peliet v krboch, kotloch, peciach alebo kamado peciach.

Čítajte viacZobraziť menej
60,00 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
370018
Obľúbené1
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

LOOFT LIGHTER I

je praktický elektrický zapaľovač, s ktorého pomocou v priebehu 60 sekúnd zapálite drevné uhlie v akomkoľvek grile a môžete začať s grilovaním obľúbených pokrmov alebo na rýchle zapaľovanie krbov, kotlov a pecí. Navyše je aj ekologický a šetrný k životnému prostrediu. Prispieva k znižovaniu emisií CO2. Taktiež je veľmi vhodný na rýchle zapaľovanie brikiet, dreva, peliet alebo uhlia. Je až neuveriteľné, že aj krbové drevo dokáže zapáliť vo veľmi krátkej dobe. Napríklad naštiepané triesky zo suchého mäkkého dreva zapáli bez potreby papiera v priebehu niekoľkých sekúnd. Použijete raz a už nebudete chcieť zapaľovať uhlie, drevo, brikety alebo pelety iným spôsobom. Looftlighter je vyvinutý a patentovaný výrobok zo Švédska, certifikovaný RoHS za šetrenie životného prostredia, výkon 1800 Watt, 230 V, 50 Hz, tepelný výkon do 600ºC, dĺžka elektrického kábla 3 metre.

Rozmery a hmotnosť:

Dĺžka: 452 mm
Šírka: 65 mm
Hĺbka: 65 mm
Hmotnosť: 750 g

Špeciálna výbava:

LOOFTLIGHTER má integrovaný otvárač na fľaše v kovovom podstavci.

Ako správne používať LOOFTLIGHTER?

tipy a triky na rýchle a jednoduché zapaľovanie uhlia, dreva, brikiet a peliet alebo ako čo najjednoduchšie a rýchlo zapáliť pevné palivo v zariadeniach typu gril/grily, krb/krby, kotol/kotle a piecka/piecky/pece  ČÍTAŤ VIAC >>

Looftlighter4.jpgČítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
370018
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa