Big Green Egg vo vašom meste - Bratislava

Autor11 mes. pred 617
Obľúbené1

Po kratšej prestávke opäť pokračujeme v našej rubrike – Big Green Egg vo vašom meste a tentokrát sa presunieme do nášho hlavného a zároveň najväčšieho mesta, kde nájdete exkluzívnu predajňu s kompletným sortimentom produktov - Big Green Egg Centrum Bratislava. Okrem kompletnej ponuky produktov a originálneho príslušenstva sa môžete tešiť na príjemnú atmosféru predajne, kde je cítiť, že sa sem nechodí len nakupovať, ale ste v spoločnosti skutočných priaznivcov „zeleného vajíčka“. Viac o tom nám však prezradia majitelia predajne, manželia Martin a Martina Škoríkovci.

BGE:  Ako dlho ste na trhu a čo nájdeme vo vašej ponuke?

M. Škorík: Naše Big Green Egg Centrum sme otvorili v marci 2022. Keď sme sa oboznámili so zeleným vajíčkom, jeho históriou a filozofiou, vedeli sme, že máme pre sebou jedinečný produkt, ktorý chceme našim zákazníkom ponúkať a pôjdeme do toho s plným nasadením. Dnes okrem profesionálneho poradenstva našim zákazníkom ponúkame plne zariadenú predajňu s veľkým výberom sortimentu + e-shop, kde nájdu pestrú ponuku produktov Big Green Egg. Samozrejme, služby zodpovedajú prémiovej kvalite značky a nesmie chýbať zabezpečenie záručného  a pozáručného servisu.  

 

BGE: Čiastočne ste už na túto otázku odpovedali, ale prečo ste sa rozhodli ponúkať produkty Big Green Egg?

M. Škorík: Zelené vajíčka nás zaujali natoľko, že sme sa rozhodli do toho vpáliť naplno a s odstupom času naše rozhodnutie vôbec neľutujeme. Kto raz vyskúša Big Green Egg a ochutná čo dokáže, nebude chcieť nič iné... Vajíčko máme doma aj my grilujeme, varíme a pečieme iba na ňom. Jeho univerzálnosť je jednoducho úžasná a chute jedál, ktoré v ňom pripravíte sú jedinečné. Vyskúšali sme upiecť kuriatko a poviem vám, že to bolo najdokonalejšie a najchutnejšie kura aké sme jedli. Pizza u nás prevláda hlavne v lete. Je to taký rodinný čas a každý si na pizzu prihodí svoje obľúbené ingrediencie.  Vajíčko si preto zamilujú nielen dospelí ale aj deti.

 

BGE: Aký je váš je vzťah k BGE?

M. Škorík: Kvalita vajíčka na prvom mieste. Jedinečné zloženie keramiky  je zárukou toho ako jednoducho sa dá pripraviť kvalitné a chutné jedlo. Práca s ním je jednoduchá a netreba sa ho báť, ľahko sa zapaľuje behom pár minút dosiahnete požadovanú teplotu. Regulácia teploty je pritom neskutočne presná a vajíčko udržiava nastavenú teplotu dlhé hodiny. Naviac jeho vzhľad je jedinečný. Odkedy sa stalo vajíčko súčasťou našej rodiny naše chuťové poháriky majú pravidelne michelinské zážitky.

 

BGE: Čo u vás nájdu zákazníci?

M. Škorík: Keďže sme platinový predajca tak u nás zákazník nájde všetko čo je s Big Green Egg spojené a okrem toho aj priateľský úsmev, a samozrejme naše skúsenosti a odborné poradenstvo. Predajňu máme komplet zariadenú so širokým výberom tovaru. Vajíčka máme vystavené od najmenšieho až po najväčšie, či už integrované v stole alebo vo vozíku. 

 

BGE: Čo ponúkate v oblasti služieb zákazníkom a prípadne čo pripravujete na sezónu?

M. Škorík: Naše skúsenosti si nenechávame pre seba, ale sme pripravení byť maximálne nápomocní. Radi sa o naše skúseností podelíme a odovzdáme ich našim zákazníkom ďalej. Sme korektní a ochotní akokoľvek vyhovieť prípadne sa dohodnúť tak, aby bol v prvom rade spokojný zákazník. Tento rok sme sa rozhodli vyraziť s Big Green Egg na cesty a plánujeme predstaviť zelené vajíčko na golfovom ihrisku v Hrubej Borši. Určite bude aj atraktívna súťaž a v pláne je aj demo varenie pre zákazníkov, ktoré pripravíme v spolupráci s profesionálnym kuchárom.

 

BGE: Otázka na záver, kde vás v Bratislave nájdeme?

M. Škorík: S radosťou vás privítame v Big Green Egg Centrum Bratislava na ulici Tuhovská 1/A (Zlaté Piesky) 

BGE: Ďakujeme za rozhovor.

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa