Big Green Egg má na Slovensku nového ambasádora!

Autor2 týždne pred 42
Obľúbené0

Komunita priaznivcov „zeleného vajíčka“ Big Green Egg je plná výnimočných ľudí, ktorých spája vášeň k skvelému jedlu a kvalitne strávenému času v spoločnosti rodiny a priateľov. Súčasťou tejto komunity je aj vynikajúci kuchár a propagátor varenia v prírode, Ľubomír Šmindák, ktorý sa najnovšie stáva aj našim ambasádorom produktov Big Green Egg na Slovensku.

Ľubo nás bude zásobovať nielen videami skvelých receptov pripravených na zelenom vajíčku, ale rád sa podelí o svoje skúsenosti s prípravou jedál, technikou varenia a výberom príslušenstva alebo samotného vajíčka.

 

Mnohí z vás už Ľuba poznajú zo sociálnych sietí ako Chef from the Woods, kde sa úspešne prezentuje video receptami jedál pripravených v krásnom prostredí tatranskej prírody. No a pre tých , ktorí sa s ním ešte nestretli si Ľubo pripravil krátke predstavenie.

 


Ahojte všetci,

som Ľubomír Šmindák, známy aj ako "Chef from the Woods" a s veľkou radosťou Vám oznamujem, že som sa stal novým ambasádorom značky Big Green Egg! Pre tých, ktorí ma ešte nepoznáte, dovoľte, aby som sa predstavil.

Moja cesta vo svete gastronómie začala už v detstve, keď som ako malý chlapec prvýkrát pripravoval jedlo pre svoju rodinu. Táto vášeň ma sprevádza celý život, a preto som sa rozhodol študovať hotelovú školu v Hornom Smokovci a neskôr som otvoril svoju vlastnú reštauráciu. Po rokoch strávených v rušnom gastro priemysle som zažil syndróm vyhorenia, ktorý ma priviedol späť k prírode.

V rámci projektu "Chef from the Woods" sa venujem vareniu tradičných slovenských jedál a moderných pochúťok priamo v lese, na otvorenom ohni. Mojím cieľom je spojiť krásu prírody s radosťou z varenia a inšpirovať vás všetkých k tomu, aby ste objavili nové spôsoby, ako si vychutnať jedlo na čerstvom vzduchu.

Preto som nadšený, že sa môžem spojiť s Big Green Egg – značkou, ktorá je synonymom pre špičkové kulinárske zážitky na grile. Big Green Egg je dokonalým spoločníkom pre moje lesné kulinárske dobrodružstvá, ponúkajúc nekonečné možnosti prípravy jedál od šťavnatých steakov až po tradičné slovenské špeciality.

Teším sa, že Vám môžem prinášať nové recepty, tipy a triky, ako využiť Big Green Egg na maximum a ukázať vám, že varenie v prírode môže byť nielen praktické, ale aj nesmierne zábavné a chutné. Sledujte ma na mojich sociálnych sieťach a pripravte sa na nové gastronomické dobrodružstvá, ktoré vás budú inšpirovať a motivovať k tomu, aby ste aj vy vyrazili do prírody a užívali si varenie pod holým nebom.

Ďakujem Vám za Vašu podporu a teším sa na spoločné chvíle strávené pri varení!

S pozdravom, Ľubomír Šmindák Chef from the Woods

Instagram Chef from the Woods

Youtube Chef from the Woods

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa