Súťaž Big Green Egg vonkajšia kuchyňa roka 2022 pozná víťaza

Autor1 rok pred 668
Obľúbené0

Do samotnej súťaže sa prihlásilo 9 kuchýň a do hlasovania sa zapojilo viac ako 2000 fanúšikov Big Green Egg.

Vybrať víťaza rozhodne nebolo jednoduché a zároveň sme nesmierne radi, že aj v našich končinách máme naozaj nádherné vonkajšie kuchyne, o čom ste sa mohli presvedčiť sami na stránkach www.biggreenegg.sk, kde sú fotky všetkých kuchýň zverejnené.

Nakoniec sme však dospeli k zhode a to nielen medzi členmi odbornej poroty, ale aj priaznivci Big Green Egg, ktorí sa zapojili do našej online ankety si za víťaza zvolili kuchyňu označenú č. 7 a získala dohromady 722 hlasov. Táto elegantná kuchyňa dýcha očarujúcou atmosférou a zaslúžene získava titul Big Green Egg vonkajšia kuchyňa roka 2022! Na druhom mieste nakoniec skončila krásna kuchyňa využívajúca náš originálny modulárny systém s označením č. 1. No a nakoniec tretie miesto patrí moderne navrhnutej kuchyni č. 4.

Na víťaza čaká hlavná cena v podobe nášho „steak majstra“ Big Green Egg Minimax, majitelia kuchýň na druhom a treťom mieste získavajú poukážky v hodnote 100 Eur, ktoré môžu použiť na nákup tovaru v našom eshope biggreenegg.sk. Skrátka však neprídu ani zostávajúci súťažiaci, ktorí od nás získajú poukážku v hodnote 50 Eur, ktorú môžu využiť na nákup tovaru v našom eshope.

Víťazom gratulujeme, no a ostatní môžu už teraz začať s plánovaním úprav a vylepšení tak, aby uspeli v 2. ročníku súťaže Big Green Egg vonkajšia kuchyňa roka, na ktorom už usilovne pracujeme. Všetkých účastníkov budeme kontaktovať ohľadom doručenia výhier.

Big Green Egg vonkajšia kuchyňa rok 2022 výsledky:

1. miesto

 

2. miesto

3. miesto

GRATULUJEME!

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa