Big Green Egg vo vašom meste - Košice

Autor1 rok pred 497
Obľúbené1

Zelené vajíčka rôznych veľkostí a prevedení priamo na predajni, široká paleta originálneho príslušenstva k tomu odborné poradenstvo profesionálnych predajcov, ktorí zodpovedajú na všetky vaše otázky týkajúce sa produktov Big Green Egg a všetkých pridružených tém s tým súvisiacich. To všetko a oveľa viac na vás čaká u našich predajcov. Nakoľko k tradičným adresám postupne pribúdajú nové predajné miesta, rozhodli sme sa v sérii rozhovorov postupne si predstaviť jednotlivé predajne na Slovensku, ktoré ponúkajú produkty Big Green Egg. Na úvod sa vyberieme na východ Slovenska a navštívime predajňu nášho košického partnera, spoločnosť JUMAKL, s.r.o., ktorá sídli na adrese Kalinovská 20, 040 01  Košice. Viac o tejto skvelej predajni nám prezradí jej majiteľ, p. Július Klein.

 

BGE: Aká je história vašej predajne?

Július Klein: Na trhu pôsobíme od roku 2010, sme rodinná firma. Na trhu je veľa rôznych dovozcov, široká škála produktov. V rámci e-shopu by bolo možné ponúkať státisíce produktov. My však ponúkame to, v čom sa vyznáme, k čomu dokážeme zabezpečiť záručný a pozáručný servis a hlavne tovary, ktoré aj priamo používame, alebo by sme ich našim zákazníkom s kľudným svedomím odporúčali.  Dlhé roky sme sa zameriavali hlavne na plynové grily, terasové ohrievače a kempingovú výbavu, v roku 2022 sme sa rozhodli našu ponuku rozšíriť aj o špičkové keramické kamado grily na drevné uhlie Big Green Egg

 

BGE: Prečo ste sa rozhodli ponúkať Big Green Egg?

Július Klein : Priznám sa, že ako dlhoročný predajca plynových grilov som nebol veľkým fanúšikom grilov na drevné uhlie, pretože už len ten výraz evokuje lacné plechové výlisky, z ktorých vychádzajú začmudené, spálené alebo nedopečené uhlíky. Big Green Egg nás ale presvedčil, že grilovanie na drevnom uhlí môže byť o niečom úplne inom. Treba si len zvoliť ten správny výrobok a Big Green Egg takým rozhodne je.

 

BGE: Váš vzťah k Big Green Egg?

Július Klein: kvalita, prestíž, variabilita. Kompletná kuchyňa s varičom, údiarňou, rúrou na pečenie v jednom. Maximálna univerzálnosť a vynikajúca kvalita.

 

BGE: Čo u vás nájdu zákazníci na predajni?

Július Klein: Skladom držíme najpredávanejšie modely grilov XS, M, L, vrátane kompletného príslušenstva od rukavíc, kliešťov, panvíc, podpaľačov, drevného uhlia, údiacich štiepkov, bočné stolíky a pod... Zákazník v prípade záujmu si môže u nás vybrať gril s plnou výbavou a už o hodinu ho môže používať doma. Samozrejme k dispozícii je aj kompletný sortiment na objednávku z centrálneho skladu importéra.

 

BGE: Čo ponúkate v oblasti služieb zákazníkom a prípadne čo pripravujete na sezónu?

Július Klein: Keďže v našej ponuke zákazníci nájdu len tovary, ktoré aj osobne používame, naši pracovníci sú školení, môžu od nás očakávať plnohodnotné informácie o výrobkoch, vrátane osobných odporúčaní. Vždy sa snažíme najprv zistiť zákazníkove predstavy a potreby, ako aj jeho limitácie na základe čoho sa mu snažíme ponúknuť najvhodnejšie riešenie. V prípade záujmu zabezpečíme dodanie na adresu zákazníka vrátane montáže a predvedenia zakúpeného grilu a príslušenstva. Samozrejmosťou je ponuka náhradných dielov.

 

BGE: No a otázka na záver, kde vás nájdeme?

Július Klein: Na východe vraj nič nie je, no nie je to pravda, pretože produkty Big Green Egg nájdete v našej predajni v Košiciach. Sídlime na Kalinovskej ulici 20, hneď pri hlavnom cestnom ťahu cez Sídlisko Dargovských Hrdinov. Náš sivý grilovací domček – hneď vedľa zastávky autobusu nemôžete prehliadnuť. K dispozícii sú bezplatné parkoviská pred aj za budovou, preto nie je problém ak .

BGE: Ďakujeme za rozhovor.

 

JUMAKL, s.r.o.
Kalinovská 20
040 22  Košice

 e- mail: info@12volt.sk
tel.: 0905 410 728

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa