Najlepší darček na Deň otcov pre fanúšikov Big Green Egg

Autor3 roky pred od autora 296
Obľúbené1

Pátrate po skvelom darčeku na Deň otcov, no neplánujete kupovať ďalšie nepraktické hlúposti? Alebo už dlhšiu dobu uvažujete nad tým, čo by vášho ocina skutočne potešilo? Poradíme vám! Ak váš otec (resp. otec vašich detí) rád griluje alebo sa našiel v príprave gurmánskych lahôdok pre priateľov a rodinu, odpoveď na seba určite nenechá dlho čakať. Hovoríte, že váš tatino už jedno zelené vajíčko Big Green Egg má? Potom máme pre vás na výber tipy na originálne doplnky a príslušenstvo.  

Dúfame, že vás naše tipy  a nápady na darčeky inšpirujú.


Darček, ktorý poteší dvakrát

Páčilo by sa vám, keby váš tatino našiel záľubu vo varení a viete si predstaviť, ako v teplé letné dni zapaľuje uhlie v grile Big Green Egg, zatiaľ čo vy čakáte na zaručene voňavé a lákavé jedlo pri stole? Myslíte si, že by sa to páčilo aj jemu? Ak áno, Deň otcov je ideálnou príležitosťou na obdarovávanie. Ak sa už zelené vajíčko vo vašej letnej kuchyni vyníma, môžete čerpať nápady na obdarovávanie zo širokej škály príslušenstva. Podnos na grilovanie, liatinová panvica alebo praktický hrniec, stačí už len zistiť, po čom vás ocino už dlhšiu dobu pokukáva. A viete, čo bude v konečnom dôsledku na celom tom prekvapení najlepšie? No predsa ešte viac lahodného jedla, ktoré vám so svojím novým vybavením váš tatino pripraví! Veď ako sa hovorí, kto dáva, dvakrát dáva.

Deň otcov


Funkčné a praktické darčeky

Ak si myslíte, že váš ocino ocení praktický darček, ktorý navyše pobaví, máme pre vás niekoľko tipov na originálne doplnky, ktoré zaručene neodmietne. Oslávte Deň otcov a vyberte pre svojho obľúbeného člena rodiny darček zo širokej škály zábavných a užitočných vecí z ponuky Big Green Egg.


Nohy v teple

S našimi originálnymi ponožkami s logom Big Green Egg nebude mať váš tatino už nikdy studené nohy. A druhý pár pre môžete dokúpiť na Deň matiek, alebo dajte tajný tip vašim deťom. Teplých ponožiek nie je nikdy dosť  a tak si dajte ďalší pár zadovážiť napríklad na narodeniny a meniny. 

Big Green Egg ponožky sú k dispozícii v dámskych aj pánskych veľkostiach 39-42 a 43-46.

Párty darček

Na oslave nesmie chýbať dobré jedlo a pitie. Preto nebude na škodu darovať svojmu otcovi niečo, čo využije na každej párty - otvárač na fľaše. Ten náš v tvare vajíčka Big Green Egg mu bude už navždy pripomínať, že vám na ňom záleží. Samotný otvárač je robustný a vyrobený z kvalitnej liatiny. Dá sa jednoducho zavesiť na bok pracovnej dosky či na dvere, a  tak ho nebudete musieť neustále dohľadávať. Darček pre cestovateľa


S týmto darčekom pre cestovateľa si môže vás ocino zájsť do mesta so štýlom! Cestovný kufrík Big Green Egg je dokonalý nápad na skutočné prekvapenie. Dá sa využiť ako víkendová taška, prípadne ako mini kufor na služobnú cestu. Navyše sa svojou veľkosťou a objemom vmestí ako príručná batožina aj do lietadla. Stačí si už len zabookovať vysnívaný pobyt.

Pre najlepšieho kuchára na svete

Ak svojho otca napriek všetkému neviete celkom dobre odhadnúť, jeho sviatok nikdy nepokazíte darčekom, ktorý ako fanúšik Big Green Egg bude potrebovať neustále. Bez drevného uhlia, zapaľovača, štiepkov a klátikov na údenie a fľašou kvalitného olivového oleja sa nezaobíde naozaj žiadny  kuchár. Prečo teda nesiahnuť po istote a nedarovať niečo, čo podporí kulinárske snahy vášho ocina aj do budúcnosti...

Navyše mu tak dáte najavo, že vám jeho kuchyňa jednoducho chutí!

Big Green Egg


Čo tak staviť na zážitky?

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko  je festival chutí pre kulinárskych nadšencov, ktorého cieľom je inšpirovať chuťové bunky gurmánov, priaznivcom zelených vajíčok, ako aj ich rodinných príslušníkov a priateľov, koštovkami, prezentáciou rôznych spôsobov a techník varenia vrátane zdieľania receptov. Festival chutí je v podstate otvorená škola varenia, v ktorej svoje kulinárske majstrovstvo predvedú najlepší šéfkuchári Slovenska. A váš tatino bude samozrejme pri tom!

Podobné produkty
Podobné články
Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa