Prehľad

Big Green Egg vo vašom meste - Košice

66 1 týždeň pred
Obľúbené
Poznáte predajcu Big Green Egg vo vašom meste? Jedným z našich cieľov je neustále rozširovať a skvalitňovať predajnú sieť Big Green Egg v rámci Slovenska. 

Údené kuracie prsia s pórom, zemiakmi Hasselback a sójovou salsou

49 3 týždne pred
Obľúbené
Pripravujete si aj dnes ďalšie chutné jedlo vo vajíčku Big Green Egg? Náš recept na údené kuracie filety s pečeným pórom a zemiakmi Hasselback je jednoduchá voľba plná neuveriteľnej chuti!  

Údené hrebenatky alias mušle sv. Jakuba s mozzarellou a pečenými paprikami

72 3 týždne pred
Obľúbené
Jednoduchý, rýchly a chutný recept na hrebenatky – mušle Sv. Jakuba, ktoré patria k najlahodnejším druhom plodov mora.  Údené v Big Green Egg s mozzarellou a pečenou paprikou chutia labužnícky!

Sójová salsa s jarnou šalotkou

56 3 týždne pred
Obľúbené
Chcete si vo svojom Big Green Egg pripraviť omáčku k mäsu či rybe? Základom lahodnej sójovej salsy je restovaná  šalotka, ktorú si pripravíme v Big Green Egg. Vďaka tejto príprave bude salsa skutočne chutiť! 

Zmrzlinová omeleta Eskimo

55 3 týždne pred
Obľúbené
Prekvapte svojho milovaného človeka na deň sv. Valentína dokonalým dezertom lásky: sladkou sibírskou omeletou Eskimo z Big Green Egg.

Ako na údržbu Big Green Egg

76 1 mes. pred
Obľúbené
Povedzme si rovno, nie je to žiadna veľká veda. Čím lepšie sa o svoje vajíčko Big Green Egg staráte, tým dlhšie vydrží v dobrom stave. Lenže, ako na to? Peter Bootsma, expert na Big Green Egg od A po Z, nám krok za...

Tipy a triky na prípravu vegetariánskych jedál

152 2 mes. pred
Obľúbené
Pripraviť chutné bezmäsité jedlo je oveľa jednoduchšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Bezmäsité jedlá sú vždy príjemným osviežením stolovania a v skutočnosti existuje množstvo jednoduchých trikov, vďaka ktorým...

Zeleninové kari s plnenou paprikou

95 2 mes. pred
Obľúbené
Karí alebo kari je zmes viacerých druhov ostrého korenia najmä indického pôvodu používaná na prípravu pokrmov. Vegetariánske kari je samozrejme najlepšie pripravené v Big Green Egg, pretože príprava vo vajíčku dodá...

Indické trojhranky Samosa plnené špenátom a feta syrom

79 2 mes. pred
Obľúbené
Máte chuť na chutné občerstvenie z Big Green Egg? Tento recept na indické trojhranky Samosa z lístkového cesta a vegetariánskou náplňou sa rýchlo a v zelenom vajíčku Big Green Egg jednoducho pripravujú.

Yorkshirsky mäsový vianočný koláč s brusnicovým kompótom

128 4 mes. pred
Obľúbené
Chcete počas sviatkov v  Big Green Egg vyčarovať pravú anglickú vianočnú klasiku? Ak áno, pripravte si náš lahodný yorkshirsky vianočný koláč.   

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa